Blog / kariera

Pierwszy krok – pisanie CV przy pomocy kreatora

Napisać dobre CV – wydaje się że to banalna sprawa, dla wielu osób pewnie tak, jednak wielkie gro osób ma z tym problemy.
M.in. dla osób które nigdy nie słyszały o edytorze tekstowym typu WORD itp. np. w notatniku nie można formatować tekstu a tym bardziej dodać fotografii (byłem kiedyś o to zapytany przez znajomą o taką możliwość).

Czy osoba o aspiracjach o zostaniu grafikiem komputerowym może nie wiedzieć czym jest format PDF? Nie nie może! A jednak zdarzają się przypadki że CV na grafika zostaje przesłane drogą elektroniczną w formacie pliku TXT(napisane w notatniku) czy formacie .DOC (jednak to nie jest format PDF).
Skąd to wiem? A bo odebrałem kilka takich aplikacji.

Nie zamierzam tutaj nikogo uczyć obsługi edytora tekstowego, szereg filmów powstało na ten temat można poszperać na YT.
A dla osób które nie mają talentu do formatowania treści aby dokument był czytelny i atrakcyjny dla oka bądź nie mają dostępu / możliwości instalacji oprogramowania jest również rozwiązanie.

To rozwiązanie to KREATOR CV, w skrócie jest to program Online na stronie WWW, generator ma wbudowane najpopularniejsze sekcje profesjonalnego dokumentu. Wystarczy wypełnić rubryki z informacjami o nas, o ukończonych szkołach i zdobytym doświadczeniu zawodowym. Dodatkowo można wgrać również swoje zdjęcie. Do wyboru czytelne szablony, wygenerowany dokument zapisujemy i pobieramy na komputer w formacie PDF.

Co powinien zawierać dobry kreator CV :

Potrzebujesz sprawdzonego narzędzia, by nie tracić czasu? Co powiesz na poniższe wzory dokumentów? Prezentowany kreator CV jest całkowicie bezpłatny.
Wzory pochodzą z serwisu ekasa.com.pl / kreator cv

szablon CV - kreator wzór CV - kreator

Idealne narzędzie dla osób które chcą oszczędzić swój czas, tylko pamiętajcie, umiejętność korzystania z pakietu MS Office to bardzo przydatna rzecz , i kolejna umiejętność jaką można wpisać w CV w dziale „Dodatkowe Umiejętności”.